Nowe Renault Kadjar w Polsce
07 Grudzień 2018

Nowe Renault Kadjar w Polsce

Do salonów Renault w całej Polsce trafiło Nowe Renault Kadjar

Renault Kadjar EASY LIFE

Wraz z wejściem na rynek nowego modelu, Renault wprowadza nową wersję – Nowe Renault Kadjar EASY LIFE z silnikiem benzynowym TCe 140 FAP w cenie 85 900 zł oraz bogatym wyposażeniem ułatwiającym codzienne życie. Zgodnie ze 120-letnią tradycją marki, Nowe Renault Kadjar powstało, aby ułatwiać życie swoim użytkownikom.

Nowe Renault Kadjar

Wprowadzone właśnie do salonów Nowe Renault Kadjar ma za zadanie umocnić swoją pozycję na rynku. Badania opinii klientów pokazują, że głównym czynnikiem, który skłania do zakupu Renault Kadjara jest jego styl. Projektanci zmodyfikowali przód i tył Nowego Kadjara, aby stał się jeszcze bardziej atrakcyjny. Pojawił się nowy, szerszy grill z chromowanymi wstawkami i bardziej stylowe zderzaki z większą powierzchnią w kolorze nadwozia.

Sprawdzony napęd 4WD

Napęd 4WD wykorzystuje wiedzę i doświadczenia Nissana. Kadjar umożliwia pewną jazdę na śliskich drogach, na przykład podczas dojazdu do stacji narciarskiej zimą lub jazdy w grząskim terenie. Napęd 4WD w Renault Kadjar działa w trzech trybach pracy:

•2WD: napędzane są tylko przednie koła, co obniża zużycie paliwa;

•Auto: system elektroniczny automatycznie rozdziela moment obrotowy na obie osie.

•4WD Lock: centralny mechanizm różnicowy utrzymuje rozłożenie momentu obrotowego na przednią i tylną oś w proporcji 50/50.