Nowy Fiat 500 Collezione
21 Październik 2018

Nowy Fiat 500 Collezione

Fiat wprowadza na jesień nowego 500 Collezione. Edycja specjalna nawiązuje do tej pory roku wyjątkowymi połączeniami kolorów i materiałów

Zawsze jest w zgodzie z trendami

Po wiosennej edycji specjalnej, zaprezentowanej na Salonie Motoryzacyjnym w Genewie, wprowadzana jest na światowe rynki jesienna edycja specjalna. Nowa edycja specjalna Fiata 500 jest wyrazem hołdu dla kultowego stylu, wzornictwa i niepowtarzalnego charakteru tego ponadczasowego symbolu włoskiej elegancji i kreatywności.

Nowa paleta w uwodzicielsko pięknych odcieniach

Dostępna w dwóch wersjach, hatchback ze szklanym dachem w standardzie lub cabrio z szarym miękkim dachem, nowy 500 Collezione występuje w wyjątkowych i oryginalnych kolorach, jak zachwycające zestawienie kolorystyczne Opera Burgundy (bordowy) i Carrara Grey (szary) nazywane „Brunello", które przywołuje na myśl szykowną modę i kolory jesieni. Samochód jest również dostępny w jednokolorowej wersji.

Styl i nowoczesna technologia

Wnętrze nawiązuje do świata mody poprzez czarne i bordowe przeszycia na fotelach, górną część z czarnej skóry ekologicznej i bordowe wyszywane logo 500. Na desce rozdzielczej wyróżniają się akcenty w kolorze miedzi dopasowane do koloru paska okalającego nadwozie. Nowa edycja specjalna Fiata 500 łączy zachwycający wygląd z nowoczesną technologią, jak czujniki parkowania oraz czujniki deszczu i zmierzchu w standardzie.