Nowy Jeep Cherokee
11 Marzec 2018

Nowy Jeep Cherokee

Nowy design klasy Premium oraz zaawansowane funkcje technologiczne

Autentyczny design klasy Premium

Samochód stanowiący wyraz najnowszej ewolucji najzdolniejszego SUV-a klasy średniej, może poszczycić się nowym, autentycznym designem klasy Premium, który pozostaje wierny DNA marki Jeep. Nowy Cherokee wyposażony jest w przyjazne użytkownikowi technologie, zapewniające dodatkowy komfort, łączność oraz ochronę dla wszystkich pasażerów.

Wersje wyposażenia Nowego modelu Cherokee

Nowy Jeep Cherokee będzie dostępny w wersjach wyposażenia Sport, Longitude, Limited oraz Overland. Nowy model pojawi się w Salonach Jeepa w Europie począwszy od drugiej połowy 2018 roku. Gama Cherokee zostanie w przyszłym roku uzupełniona o niepowstrzymany model Trailhawk.

Niezrównane zdolności 4x4 i doskonałe osiągi na drodze

Przednie niezależne zawieszenie z kolumną McPhersona oraz tylne niezależne zawieszenie wielowahaczowe absorbują nierówności podczas jazdy szosowej i terenowej. Dostępny z napędem na przednie koła lub z napędem na wszystkie koła, nowy Cherokee oferuje możliwość dokonania wyboru spośród trzech innowacyjnych systemów napędu 4x4, które zapewniają niezrównane zdolności do jazdy w każdych warunkach pogodowych.