Nowy Kadjar i Master Z.E. w Polsce
20 Listopad 2018

Nowy Kadjar i Master Z.E. w Polsce

Renault zaprezentuje swoje nowości na dziesiątej odsłonie Ogólnopolskich Targów Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market 2018

Wśród gorących premier, po raz pierwszy w Polsce

Na targach będzie można zobaczyć nowe Renault Kadjar i w pełni elektryczny samochód dostawczy Master Z.E. Poza tym, na stoisku Renault zobaczymy Renault ZOE, Kangoo Z.E., Renault Captur oraz Koleos. Samochody zostaną zaprezentowane na stoisku Renault Polska 21 listopada br. podczas Targów Fleet Market w GlobalEXPO w Warszawie.

Nowe Renault Kadjar

Już 21 listopada br. o godz. 11.00, na targach Fleet Market, Renault zaprezentuje swojego najnowszego przedstawiciela gamy SUVNowe Renault Kadjar. Po debiucie w 2015 roku, Kadjar stał się podstawowym modelem w gamie Renault, sprzedawanym na całym świecie. Dotychczas wybrało go ponad 450 000 klientów w ponad 50 krajach. Samochód wzbogaci ofertę modeli dostępnych z napędem na cztery koła.

Zaczynając od prezentacji na targach Fleet Market

Renault uzupełni swoją ofertę elektrycznych samochodów użytkowych poprzez wprowadzenie do sprzedaży modelu Master Z.E. Ten duży furgon z napędem elektrycznym stanowi idealne rozwiązanie do pracy szczególnie w centrach miast. Master Z.E. to odpowiedź Renault na potrzeby dostaw „ostatniego kilometra”.