Nowy Kadjar
16 Wrzesień 2018

Nowy Kadjar

Atrakcyjny styl i komfort jazdy na nowym poziomie

Nowy Kadjar stawia na komfort, jakość i ergonomiczny design

Przeprojektowane wnętrze zapewnia więcej przyjemności w codziennym użytkowaniu. Nowy Kadjar oferuje bardziej zaawansowane, oszczędne silniki benzynowe i wysokoprężne, które gwarantują większą przyjemność z jazdy. Po debiucie w 2015 roku Kadjar stał się podstawowym modelem w gamie Renault, sprzedawanym na całym świecie.

Stéphane Guarda, kierownik projektu ds. designu:

"Nowy Kadjar jest modelem bardziej atrakcyjnym, bardziej luksusowym, o bardziej muskularnym wyglądzie. Wyraźnie szerszy i bardziej wyrafinowany przód jest spójny ze stylistyką innych SUV-ów Renault. Niezwykle charakterystyczny układ świateł LED podkreśla zaawansowanie technologiczne Nowego Kadjara."

Całkowicie nowy układ świateł

Nowy Kadjar zachowuje z przodu charakterystyczny układ świateł w kształcie litery C, typowy dla samochodów Renault. Jego oryginalność wzmacnia wbudowanie kierunkowskazów LED w światła do jazdy dziennej. Światła przeciwmgłowe również otrzymują diody LED, w wersjach wyposażonych w światła w technologii LED Pure Vision. Światła przeciwmgłowe są teraz prostokątne i doskonale podkreślają terenowy styl Kadara.