Nowy Peugeot 508 First Edition
18 Marzec 2018

Nowy Peugeot 508 First Edition

Peugeot zaprezentował w Genewie nowego Peugeot 508 i przedstawił ekskluzywną serię w limitowanej liczbie egzemplarzy

Bezkompromisowy sedan sygnowany First Edition

Seria limitowana Peugeot 508 First Edition została zaprojektowana na bazie doskonale wyposażonej wersji GT. Jest oferowana w dwóch kolorach: Niebieski Dark i Czerwony Ultimate. Peugeot 508 First Edition to ekskluzywna wersja eleganckiego i sportowego sedana o niskiej, dynamicznej sylwetce, z agresywnym przodem i ostrą stylistyką nadwozia.

Peugeot i-Cockpit w oprawie First Edition

We wnętrzu kabiny Peugeot 508 First Edition zobaczymy wykonane z drewna Zebrano elementy dekoracyjne oraz tapicerkę z Alcantary i z wysokiej klasy czarnej skóry Sellier z miedzianymi przeszyciami. Limitowana wersja nowego sedana wyposażona jest w Peugeot i-Cockpit, obejmujący kompaktową kierownicę, cyfrowe zegary w polu widzenia drogi z możliwością personalizacji trybów wyświetlania oraz dotykowy ekran 10’’ HD.

Nowy ultrazaawansowany technologicznie sedan

Peugeot 508 First Edition jest wyposażony w technologie najnowszej generacji. Imponuje liczbą dostępnych systemów wspomagania prowadzenia. Wyposażony jest między innymi w unikatowy w tym segmencie system noktowizyjny Night Vision, który wykrywa żywe istoty przed samochodem w nocy.