specialista od spraw operacyjnych

Maciek - człowiek kamera

Starszy niż Internet, niepoprawny optymista z bardzo specyficznym poczuciem humoru. Uwielbia sporty ekstremalne, szybkie samochody i szybkie dziewczyny (nieaktualne ze względu na GPS'a ). Praktycznie nie rozstaje się z kamerą i potrafi poświecić naprawdę wiele by wykonać jedno perfekcyjne ujęcie. Nie wyobraża sobie Świata bez muzyki, kina i dobrej kuchni.

bo ktoś to musi w ryzach trzymać

Błażej - dziennikarz

Od najmłodszych lat maniak motoryzacji. Pierwsze moto-felietony generował na podstawie danych z obrazków w gumach "Turbo". Już w dzieciństwie palił gume traktorem... na pedały. Jest koneserem muzyki klasycznej wydawanej przez silniki w układzie V, a czas jaki może poświęcić na dyskusje o samochodach nie zna granic. Bez motoadrenaliny i sportu popadłby w depresje.

ten od zaplecza

Łukasz - programista

Już w przedszkolu śmigał na telegazecie lepiej od swoich rodziców. Pierwszy komputer zepsuł jeszcze w podstawówce. Według Łukasza jeden plus jeden daje dziesięć a świat widzi jako jeden wielki algorytm. Od komputera odrywa go jedynie rower i gitara. Prawdziwy ekspert tycia.

od bycia ładnym

Angelika - grafik

Traktuje życie jak jazdę kolejką górską. Trochę zwariowana, ekscentryczna ale na pewno zawsze wesoła. Lubi chodzić po górach, jeździć na rolkach i na rowerze. Od czasu do czasu katuje sąsiadów grą na skrzypcach. Wyznawca sprzętu pogryzionego jabłka.