Odmłodzony Jeep Cherokee
23 Wrzesień 2018

Odmłodzony Jeep Cherokee

Nowy design oraz zaawansowane funkcje technologiczne stanowiące wyraz ewolucji najsprawniejszego SUV-a w swojej klasie

Najnowsze technologie

Nowy Cherokee wyposażony jest w przyjazne użytkownikowi technologie zapewniające większy komfort, lepszą łączność ze światem, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Jest to właściwy wybór dla Klienta poszukującego SUV-a o wyrazistym designie do przeżywania „miejskich przygód", który jednocześnie zapewnia wzorcowe osiągi pod kątem możliwości terenowych.

Autentyczny design marki Jeep

Nadwozie nowego Jeepa Cherokee zostało odświeżone, by nadać mu nowy, bardziej współczesny i wyróżniający wygląd, ukazujący charakter klasy Premium marki, który nadal pozostaje wierny kultowej stylizacji Jeepa. Nowy design nadwozia obejmuje nowy pas przedni, reflektory LED, światła do jazdy dziennej oraz światła przeciwmgielne z jasnymi detalami wykończenia. Charakterystyczna maska silnika w stylu „waterfall" ma nową, aluminiową konstrukcję i jest oddzielona od przednich błotników.

Nowoczesne silniki

2,2-litrowy silnik turbodiesel MultiJet II z technologią Stop/Start (ESS), zapewnia elastyczność i doskonałe osiągi we wszystkich warunkach. Silnik generuje moc 195 KM i występuje w połączeniu z dziewięciostopniową, automatyczną skrzynią biegów oraz napędem 4x4. Maksymalny moment obrotowy wynosi 450 Nm.