Odświeżony MINI Clubman
26 Kwiecień 2019

Odświeżony MINI Clubman

Odświeżona stylistyka, duży wybór innowacyjnego wyposażenia oraz najnowsze technologie z zakresu obsługi i łączności

Nowy MINI Clubman

Łącząc charakterystyczną dla MINI frajdę z jazdy z wysokim poziomem przydatności zarówno do codziennej jazdy i długich podróży, ten 5-osobowy samochód zyskuje dzięki nowym akcentom wewnątrz i na zewnątrz jeszcze więcej charyzmy. Najnowsze aktualizacje w zakresie usług cyfrowych MINI Connected podkreślają progresywny, lifestylowy charakter nowego MINI Clubman. A atrakcyjne nowości na liście wyposażenia dodatkowego i oryginalnych akcesoriów MINI dają jeszcze więcej możliwości indywidualizacji samochodu.

Ekspresywna i wyrazista: nowa, charakterystyczna stylistyka przodu

Karoseria nowego MINI Clubman prezentuje się stylowo, indywidualnie i ekskluzywnie. Zwarta, sportowa sylwetka ma charakterystyczne proporcje w typowym stylu MINI z dynamicznie wydłużoną linią dachu i pionowo ściętym tyłem. Ponadto, pionowo dzielone tylne drzwi składające się z dwóch otwieranych na boki skrzydeł sprawiają, że jest to jedyny model w segmencie kompaktowym oferujący sześcioro drzwi oraz wyjątkową wszechstronność dzięki możliwości powiększenia bagażnika z 360 do 1250 l.

Indywidualny styl: nowe ekskluzywne opcje MINI Yours

Wyposażenie dodatkowe oferowane w programie MINI Yours daje możliwość niezwykle ekskluzywnej indywidualizacji nowego MINI Clubman. Podkreślają one brytyjskie pochodzenie i fascynującą tradycję marki oraz indywidualny styl kierowcy. Oprócz lakieru w wariancie MINI Yours Enigmatic Black metallic i 2-kolorowych obręczy kół ze stopów lekkich, MINI Yours British Spoke dostępny jest również szereg atrakcyjnych opcji wyposażenia wnętrza nowego MINI Clubman.