Panda Cross z tytułem „4x4 of the Year 2019”
19 Styczeń 2019

Panda Cross z tytułem „4x4 of the Year 2019”

Panda Cross drugi raz z rzędu zwyciężyła w kategorii Crossover w konkursie organizowanym przez brytyjski magazyn 4x4 Magazine

Drugi rok z rzędu Fiat Panda walczył z silnymi konkurentami

Jury doceniła „nieokrzesany" silnik Pandy, trakcję i potencjał do jazdy terenowej oraz przyjemność z prowadzenia, która zawsze wywołuje na twarzy zadowolenie. Od 2004 roku Panda jest liderem w swoim segmencie w Europie. Wystarczy wspomnieć, że liczba wyprodukowanych w sumie egzemplarzy tego modelu przekroczyła do tej pory 7,5 miliona.

Alan Kidd, redaktor magazynu 4x4:

Panda Cross nie została zaprojektowana, jako samochód wyłącznie terenowy, ale dzięki niewielkiej wadze i czystym proporcjom, jest wyjątkowo zwrotna i stabilna na nierównym terenie. Trzeba przebyć długą drogę, aby ewentualnie znaleźć jej ograniczenia".

Czasopismo branżowe 4x4 Magazine

Czasopismo jako jedyne w Wielkiej Brytanii jest dedykowane samochodom 4x4 i pick-upom, a tytuł „4x4 of the Year" jest przyznawany w tym segmencie od ponad 25 lat. Jury złożone z doświadczonych specjalistów 4x4 ocenia dużą liczbę samochodów tworzących tę klasę, biorąc pod uwagę wszystkie elementy, jak komfort, jakość, zdolności terenowe, koszt zakupu i koszty eksploatacji.