Polskie premiery nowych modeli ŠKODY
26 Marzec 2019

Polskie premiery nowych modeli ŠKODY

28-31 marca na Motor Show w Poznaniu odbędzie się polska premiera nowej ŠKODY SCALA oraz ŠKODY KAMIQ

Stoisko Škody na Motor Show w Poznaniu

Podczas Poznań Motor Show, ŠKODA po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje nowy, kompaktowy model SCALA oraz najmniejszego członka rodziny SUV-ów marki, model KAMIQ. Z kolei modele koncepcyjne VISION X i VISION E pozwolą na wgląd w elektromobilną przyszłość marki. Na stoisku dostępne będą bestsellery oraz cieszące się popularnością SUV-y KODIAQ i KAROQ.

Po raz pierwszy w Polsce

Na Motor Show w Poznaniu, fani motoryzacji będą mogli na żywo zobaczyć nową ŠKODĘ SCALA, której światowa premiera odbyła się 6 grudnia w Tel Awiwie. Kompaktowe auto zostało zaprojektowane zgodnie z nowym językiem designu ŠKODY oraz wyposażone w najnowsze innowacje z zakresu bezpieczeństwa i komfortu. To jednak nie jedyna polska premiera: fani motoryzacji na targach w Poznaniu będą mogli zobaczyć także prezentowany po raz pierwszy w Genewie model KAMIQ.

Elektromobilna przyszłość

Podczas poznańskich targów motoryzacyjnych zaprezentowany zostanie również model koncepcyjny VISION X, miejski crossover hybrydowy, który zadebiutował w 2018 roku w Genewie. Drugim autem zapowiadającym elektromobilną przyszłość marki będzie VISION E, samochód który rok temu wzbudził wielkie emocje wśród odwiedzających ekspozycję ŠKODY w Poznaniu. Ten pięciodrzwiowy SUV coupe jest pierwszym w pełni elektrycznym pojazdem koncepcyjnym w historii marki.