Przedsprzedaż nowego RAV4
10 Grudzień 2018

Przedsprzedaż nowego RAV4

Toyota rozpoczyna przedsprzedaż nowego RAV4. Wyjątkowa oferta na najwyższe wersje wyposażenia

Nowa Toyota RAV4

Zbudowana na platformie TNGA, piąta generacja modelu, to nowa odsłona prekursora segmentu SUV i najpopularniejszego SUV-a na świecie. Nowa modułowa architektura zapewnia o 60% sztywniejsze nadwozie, niżej położony środek ciężkości oraz bardzo dobre właściwości jezdne i pewność prowadzenia w zakrętach.

Toyota RAV4 Selection

RAV4 Selection wyróżnia się dwukolorowym nadwoziem z dachem pokrytym lakierem Piano Black. Tym samym kolorem wykończone zostały 18-calowe aluminiowe obręcze, nadkola oraz osłony przedniego i tylnego zderzaka. Auto wyposażone jest także w projektorowe światła główne LED oraz przednie i tylne czujniki parkowania.

Toyota RAV4 Executive

RAV4 w wersji Executive ma wyposażenie odmiany Selection, wzbogacone o dodatkowe funkcje. Należy do nich m.in. cyfrowe radio DAB, monitor panoramiczny z systemem kamer 360 stopni, system monitorowania martwego pola w lusterkach, wentylowane i podgrzewane fotele. Tylna kanapa jest podgrzewana. RAV4 Executive w przedsprzedaży dostępny jest z napędem hybrydowym 4x2. Auto w takiej konfiguracji kosztuje 169 900 zł.