RAV4 nagrodzona w za design wnętrza
15 Maj 2019

RAV4 nagrodzona w za design wnętrza

Toyota RAV4 została jednym z laureatów corocznego konkursu 2019 Wards 10 Best Interiors

Doceniona Rav4

Toyota RAV4 dowodzi, że nie tylko luksusowe auta, ale także popularne modele mogą zaoferować świetny design wnętrza i wysoką jakość wykończenia. Kabina najpopularniejszego SUV-a w Stanach Zjednoczonych wywarła na jurorach prestiżowego konkursu magazynu Wards Auto ogromne wrażenie za sprawą geometrycznych kształtów i kontrastujących kolorów, przy jednoczesnym bardzo wysokim poziomie komfortu i technologii bezpieczeństwa.

Nowa jakość SUV-a

W ubiegłym roku Toyota sprzedała spektakularne 417 000 egzemplarzy RAV4 na amerykańskim rynku, a w tym roku zamierza co najmniej powtórzyć ten wynik. Premiera nowej generacji na pewno to ułatwi – nowe RAV4 to zupełnie nowa jakość w segmencie popularnych SUV-ów. Wnętrze samochodu to jeden z ważnych aspektów, które wpływają na decyzje przy zakupie auta. Zdaniem Wards Auto tak udany projekt kabiny sprawi, że Toyota z łatwością sprzeda więcej egzemplarzy RAV4 niż zakłada.

Dwukolorowa stylizacja

Jurorzy Wards Auto zwracają uwagę, że po otwarciu drzwi od razu rzuca się w oczy kompozycja jasno- i ciemnoszarych materiałów, która wygląda dużo atrakcyjniej od jednokolorowych stylizacji. Różne odcienie szarości znajdują się na tablicy przyrządów, fotelach czy panelach drzwi. Gdzieniegdzie pojawiają się elementy w odważniejszych kolorach. Chodzi m.in. o uchwyty na kubki, półkę ładowarki bezprzewodowej na telefon czy tuby zegarów, na których można dostrzec kolor mocha.