Renegade zdobywcą prestiżowego tytułu
13 Marzec 2019

Renegade zdobywcą prestiżowego tytułu

Czytelnicy specjalistycznego francuskiego magazynu „SUV Crossover" przyznali modelowi Jeep Renegade prestiżowy tytuł „SUV Urbain de l'Année 2019"

Miejski SUV Crossover Roku

Nowy Jeep Renegade, wprowadzony na rynek w ubiegłym roku, zdobył tytuł „SUV Crossover Urbain de l'Année" (Miejski SUV Crossover Roku) przyznawany przez Czytelników specjalistycznego francuskiego magazynuSUV Crossover", wydawanego przez Éditions Larivière.

Julien Renavand, redaktor naczelny magazynu:

Obecny od wielu lat w segmencie miejskich SUV-ów, Jeep Renegade przeszedł ostatnio restyling zarówno, jeśli chodzi o estetykę, jak i wyposażenie i technologię, dzięki czemu uplasował się na szczycie swojego segmentu. Powrót ten docenili nasi Czytelnicy, którzy nie pozostali obojętni na urok i jakość techniczną tego modelu Jeepa".

Szeroka gama jednostek napędowych

Renegade jest najlepiej sprzedawanym Jeepem we Francji już od chwili swojej premiery w 2014 roku. Wprowadzenie nowych, wydajnych silników turbo benzynowych, trzycylindrowego silnika o pojemności 1.0 i mocy 120 KM oraz czterocylindrowego silnika 1.3 o mocy 150 KM lub 180 KM potwierdza, że Renegade stanowi ciekawą ofertę, tak pod względem technologii, jak i nowego wyposażenia.