R.S. Performance
29 Grudzień 2018

R.S. Performance

Nowa linia akcesoriów i produktów zaprojektowanych dla fanów Renault Sport

Renault Sport otwiera się dla swoich fanów

Renault Sport wprowadza pod nazwą R.S. Performance dwie oddzielne i uzupełniające się gamy produktów:

• linię akcesoriów nawiązującą do wyścigów torowych stworzoną dla tych, którzy poprzez zwiększenie osiągów czy podkreślenie sportowego stylu, pragną potęgować doznania na torze za kierownicą R.S.

• linię produktów pochodnych, od klasycznego butiku po wyposażenie warsztatowe, wykreowaną z myślą o amatorach i profesjonalistach, którzy chcą być częścią świata Renault Sport.Patrice Ratti, dyrektor generalny Renault Sport Car:

"Z ofertą akcesoriów i produktów pochodnych wychodzimy naprzeciw silnemu zapotrzebowaniu naszej społeczności. Od 40 lat Renault Sport dokłada starań w oferowaniu swoim fanom wszystkiego, co pozwala w pełni wykorzystać możliwości samochodu w najlepszych warunkach, czy podczas wyścigów w klasach monotypowych, które nawiązują do legendarnych Pucharów Gordini, czy podczas jazdy sportowej w ramach Renault Sport Track Day. Dziś poszerzamy te możliwości, aby ułatwiać fanom intensywniejsze przeżywanie motoryzacyjnej pasji, zarówno na co dzień, jak i na torze."

Dla wszystkich właścicieli modeli R.S.

Oferta jest brakującym ogniwem pomiędzy seryjnymi samochodami sportowymi a samochodami wyścigowymi. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów, którzy szukają możliwości dodatkowego podkreślenia stylu bądź zwiększenia czy wręcz spotęgowania osiągów samochodu. To oferta w prawdziwym duchu Track Days!