Škoda Karoq Scout
02 Sierpień 2018

Škoda Karoq Scout

Nowa wersja wielozadaniowego SUV-a

W miastach, jak i w terenie

Podobnie jak Octavia Scout i Kodiaq Scout, najnowszy model z tej serii oferuje standardowo napęd na cztery koła. Ponadto, zaawansowany design, odpowiedni dla samochodów uterenowionych, podkreśla potencjał modelu w tym zakresie. Dzięki specjalnemu Pakietowi na bezdroża, Škoda Karoq Scout jest w pełni przygotowana na wymagające wycieczki poza asfaltowymi drogami.

Wydajne, wysokiej klasy silniki i napęd 4x4

Škoda Karoq Scout dostępna jest wyłącznie z napędem na cztery koła oraz trzema jednostkami napędowymi. Oprócz silnika benzynowego1.5 TSI o mocy 150 KM, dostępne są również dwie jednostki wysokoprężne. Silnik 2.0 TDI o mocy 150 KM może być połączony z sześciobiegową, manualną skrzynią biegów lub siedmiobiegową automatyczną DSG. Najmocniejsza jednostka to 2.0 TDI o mocy 190 KM współpracuje z siedmiobiegową przekładnią DSG.

Wirtualny kokpit i inne inteligentne funkcje

Kierowcy mogą skonfigurować Wirtualny Kokpit Škody Karoq Scout w zależności od indywidualnych potrzeb. Wybór odpowiedniego trybu umożliwia bezpieczną jazdę w terenie. Dostępne są także: Technologia SmartLink+, funkcja Škoda Media Command oraz usługi Škoda Connect.