Škoda Karoq Sportline
07 Sierpień 2018

Škoda Karoq Sportline

światowa premiera usportowionego SUV-a

Jeszcze bardziej dynamiczna

Sportowy design nowego samochodu Škody podkreślają dostępne w standardzie 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich oraz zapewniające komfort eleganckie, sportowe fotele. Wyposażony w innowacyjne rozwiązania z zakresu multimediów i bezpieczeństwa model zadebiutuje podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu.

Cztery dostępne silniki i opcja napędu 4x4

Škodę Karoq Sportline można wybrać z jednym z czterech silników. Wśród nich dostępny będzie zarezerwowany wyłącznie dla tej wersji silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 190 KM z automatyczną skrzynią DSG i napędem 4x4. Taką samą moc wytwarza również silnik Diesla o pojemności 2 litrów, który również wystąpi wyłącznie z automatyczną skrzynią DSG oraz napędem 4x4. 2.0 TDI o mocy 150 KM dostępny będzie ze skrzynią manualną i napędem na przednie koła lub 4x4, natomiast ze skrzynią automatyczną DSG w ofercie znajdzie się tylko napęd 4x4. Silnik benzynowy 1.5 TSI 150 KM będzie występować ze skrzynią manualną oraz DSG i w wariancie 4x4 zawsze ze skrzynią DSG.

Elegancja w sportowym wydaniu

Sportowy design nowej linii Karoq Sportline jest widoczny już na pierwszy rzut oka zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz samochodu. Zderzaki o sportowej stylistyce i ekskluzywne, czarne, 18-calowe obręcze kół Mytikas, lub dostępne jako opcja 19-calowe, antracytowe obręcze o wzorze Vega, nadają autu sportowy charakter. Na przednich błotnikach widnieje emblemat SPORTLINE, a elegancką sylwetkę nowego modelu dopełniają przyciemniane szyby.