SCALA na polski rynek
24 Luty 2019

SCALA na polski rynek

Specyfikacja modelu na polskim rynku

Ważny model dla marki

Zaawansowane systemy z zakresu bezpieczeństwa i komfortu, najnowsze technologie oraz innowacyjny język designu – model SCALA otwiera nowy rozdział w ofercie ŠKODY. Bogate wyposażenie standardowe oraz atrakcyjne pakiety promocyjne powstały z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów.

Bazowa wersja Active

Na liście wyposażenia standardowego bazowej wersji Active znajdą się systemy bezpieczeństwa takie jak: LANE ASSIST - asystent pasa ruchu, FRONT ASSIST - kontrola odstępu z funkcją awaryjnego hamowania, a także system umożliwiający połączenie alarmowe i wezwanie pomocy w razie wypadku. Już w wersji podstawowej nie zabraknie także elementów jak klimatyzacja manualna, Radio Swing z kolorowym ekranem dotykowym 6,5” czy podłokietnik z przodu.

Ambition i Style

W wersji Ambition SCALA posiadać będzie w standardzie dodatkowo m.in. 16-calowe obręcze kół, reflektory przeciwmgielne z przodu, czujniki parkowania z tyłu, dodatkowe głośniki, skórzaną, wielofunkcyjną kierownicę oraz elektrycznie sterowane tylne szyby. SCALA w topowej wersji Style, oprócz wyposażenia standardowego dla wersji Ambition, posiadać będzie także 17-calowe obręcze kół, tylne światła FULL LED z dynamicznymi kierunkowskazami, czujniki parkowania z przodu, KESSY - bezkluczykowy system obsługi samochodu, Radio Bolero z ekranem 8” i funkcją SmartLink+.