Specjalna edycja Lexusa LC w Japonii
16 Listopad 2018

Specjalna edycja Lexusa LC w Japonii

Lexus wprowadza na rynek kolejną odsłonę swojego flagowego coupé w żywym, żółtym kolorze

Wyjątkowa stylistka

Wyjątkowego Lexusa LC Luster Yellow pokryto lakierem Naples Yellow o głęboko żółtej, przechodzącej w złotą barwie. Dodatkową ozdobą charakterystycznego, futurystycznego nadwozia są 21-calowe, aluminiowe, kute obręcze kół. Specjalnego charakteru nie zabrakło również we wnętrzu. Boczne panele na drzwiach, a także przeszycia na fotelach, desce, centralnym podłokietniku, kierownicy czy drążku skrzyni biegów również są żółte.

Bogate wyposażenie coupé Lexusa

W limitowanym Lexusie LC Luster Yellow nie zabrakło również dobrego wyposażenia. Luksusowe coupé już w standardzie ma kolorowy wyświetlacz HUD, wentylowane i podgrzewane fotele z perforowanej skóry, które są regulowane w aż 10 płaszczyznach. Co więcej, fotel kierowcy wyposażono w system pamięci ustawień.

Lexus LC limitowany czasowo

Wersja LC 500, napędzana pięciolitrowym, 477-konnym silnikiem V8 kosztuje co najmniej 14 350 000 jenów, czyli około 473 tys. złotych. Za 359-konną odmianę hybrydową LC 500h trzeba zapłacić minimum 14 850 000 jenów, czyli 490 tys. złotych. Auto jest dostępne w japońskich salonach tylko przez dwa miesiące - od 31 października do 31 grudnia 2018 roku.