Specjalna edycja Lexusa LX 570
21 Listopad 2018

Specjalna edycja Lexusa LX 570

Lexus wprowadza na rynek model LX 570 w ściśle limitowanej, specjalnej wersji Inspiration Series

Dostojny i elegancki SUV Lexusa

Nadwozie Lexusa LX 570 Inspiration Series pokryto lakierem w czarnym kolorze Black Onyx. Największy SUVjapońskiego producenta spoczywa na kołach z czarnymi, 21-calowymi aluminiowymi obręczami. Atrapę chłodnicy w charakterystycznym kształcie wrzeciona również pomalowano na czarno i otoczono ciemnym chromem. Czarne akcenty można dodatkowo znaleźć w wykończeniu przednich lamp z przyciemnianymi kloszami, świateł przeciwmgielnych i okien. Ciekawym akcentem są również projektory wbudowane w drzwi, które po ich otwarciu wyświetlają logo ”LX” na podłożu.

Bogaty we wnętrzu

W środku Lexusa LX 570 Inspiration Series największą uwagę zwraca skórzana tapicerka w jasnym kolorze Moonlight White, pokrywająca fotele i boczki drzwi, kontrastując z resztą wykończenia. Dodatkowego charakteru wnętrzu nadają specjalne dywaniki i mata w bagażniku, a także pokrowiec na kluczyk. SUV-owi Lexusa nie zabrakło również godnego wyposażenia: przednie siedzenia i boczne siedzenia drugiego rzędu są podgrzewane i wentylowane.

Tylko 500 sztuk

Wyjątkowy SUV Lexusa oficjalnie zadebiutuje już na przełomie listopada i grudnia na Los Angeles Auto Show. Sprzedaż Lexusa LX 570 Inspiration Series będzie limitowana do zaledwie 500 sztuk. Warto dodać, że model LX 570 jest również dostępny w Polsce. Chociaż największy SUV Lexusa nigdy nie był oficjalnie sprzedawany w naszym kraju, w tym roku do Polski po raz pierwszy trafiła limitowana seria 50 sztuk tego modelu.