Štore by Auto Wimar
17 Grudzień 2018

Štore by Auto Wimar

Nowatorski projekt salonu dealerskiego Škody, który właśnie otwiera się w Warszawie to odpowiedź marki na zmieniające się potrzeby klientów

Wyjątkowy salon sprzedaży

Miejsce to będzie wyjątkowe m.in. dzięki najwyższemu poziomowi obsługi klientów i zastosowaniu nowoczesnych technologii multimedialnych, niespotykanych dotychczas w tradycyjnych salonach samochodowych. Štore by Auto Wimar to pierwszy tego typu projekt marki ŠKODA w Europie.

Atrakcyjna lokalizacja

Nowy salon Škody zlokalizowany jest na warszawskiej Pradze Południe. To miejsce, które charakteryzuje się wysoką atrakcyjnością oraz dobrym dostępem do transportu publicznego. Jednym z założeń nowego showroomu jest tworzenie atmosfery, dzięki której odwiedzający będą mogli czuć się jak we własnym domu. O komfort klientów zadba także wyspecjalizowany zespół Škody.

W salonie znajdą się najnowsze narzędzia digitalowe

W przestrzeni nowo otwartego showroomu klienci będą mogli korzystać nie tylko z iPadów, ale także z interaktywnego stołu i ekranu dotykowego oraz ściany video składającej się z czterech 55-calowych telewizorów. Na wszystkich urządzeniach zainstalowano specjalną aplikację, która przez cały proces zakupowy towarzyszy zarówno kupującemu, jak i sprzedawcy.