SUPERB iV
31 Maj 2019

SUPERB iV

ŠKODA dokonała zmian w swoim flagowym modelu i wprowadza wariant hybrydowy SUPERB iV

Odświeżona rodzina SUPERB

Samochód zachwyca zastosowaniem nowych technologii i jeszcze bardziej wyrafinowanym wnętrzem. Po raz pierwszy w seryjnym modelu ŠKODY dostępne są reflektory Full LED oraz szereg nowych systemów wspomagających kierowcę. Dodatkowo, wprowadzając do oferty wariant hybrydowy SUPERB iV, ŠKODA oficjalnie wkracza na drogę elektromobilności.

Udoskonalony design i jeszcze więcej miejsca wewnątrz auta

Udoskonalony model SUPERB to połączenie najnowszych technologii z eleganckim wnętrzem. Dostępne po raz pierwszy w seryjnym modelu reflektory Full LED oraz najnowsze systemy takie jak aktywny tempomat czy SIDE ASSIST o zasięgu do 70 m, jeszcze bardziej podnoszą poziom bezpieczeństwa i komfort codziennej jazdy.

ŠKODA SUPERB iV – pierwszy samochód hybrydowy w ofercie marki

SUPERB iV to pierwszy model ŠKODY wyposażony w napęd hybrydowy typu plug-in. Silnik benzynowy 1.4 TSI i silnik elektryczny zapewniają łączną moc 218 KM. Połączenie obu silników oferuje wyjątkowo przyjazną dla środowiska mobilność bez kompromisów w zakresie osiągów. Akumulator litowo-jonowy użyty w ŠKODZIE SUPERB iV ma pojemność 13 kWh, co pozwoli na pokonanie do 55 kilometrów przy zasilaniu wyłącznie energią elektryczną w cyklu WLTP.