Światowa premiera Mitsubishi L200
13 Listopad 2018

Światowa premiera Mitsubishi L200

Od rozpoczęcia sprzedaży w Tajlandii 17 listopada do debhttp://www.4motive.pl/admin/blog/news/1272/#iutów w 150 krajach

Nowy TRITON/L200

Samochód to najnowsze wcielenie modelu, który obchodzi w tym roku 40. urodziny. Pojazd jest produkowany w fabryce Laem Chabang, zarządzanej przez Mitsubishi Motors (Thailand) Co. Ltd. (MMTh). Pojazd ma status strategicznego modelu globalnego, który po wprowadzeniu w Tajlandii będzie oferowany na innych rynkach ASEAN, a także Oceanii, na Bliskim Wschodzie, w Europie, Afryce i Ameryce Południowej.

Dyrektor generalny Mitsubishi Motors, Osamu Masuko:

„Nowy TRITON/L200 jest jednym z naszych najważniejszych globalnych modeli strategicznych, a jego sukces ma kluczowe znaczenie dla wzmocnienia tempa zrównoważonego rozwoju firmy. Nowa generacja oferuje kolejne usprawnienia w zakresie wytrzymałości, niezawodności i komfortu, opracowywane konsekwentnie w ciągu 40 lat od wprowadzenia tej serii na rynek."

Opis modelu

Nowy TRITON/L200 został opracowany zgodnie z dewizą „Engineered Beyond Tough”, która nakreśliła kierunek projektu. Nowy model jest znacznie bardziej konkurencyjny, dzięki bardziej wyrazistej stylistyce z najnowszą koncepcją przedniej partii samochodu i motywem „Dynamic Shield” oraz udoskonalonemu systemowi napędu na cztery koła, zapewniającemu lepszą sprawność w terenie, a także najnowszym systemom aktywnego bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.