Wyczynowe samochody BMW
14 Maj 2019

Wyczynowe samochody BMW

BMW M GmbH opracowała nowy system obsługi do wyczynowych samochodów sportowych

Emocje związane z jadą BMW M są niepowtarzalne

BMW M GmbH prezentuje nowy system obsługi i wskazań umożliwiający konfigurację układów napędowego i jezdnego oraz systemów wspomagających kierowcę w swoich wyczynowych samochodach sportowych. Oprócz dodatkowych możliwości dostosowywania za pomocą przycisku Setup konfiguracji układów pojazdu do danej sytuacji lub też do osobistych upodobań, oferuje on również nowy, włączany przyciskiem tryb M.

Tryb M zmienia wskazania oraz działanie systemów wspomagających

Dodatkowy walor indywidualizacji i intuicyjnej obsługi będzie można po raz pierwszy sprawdzić w nowych BMW M8 Coupé i BMW M8 Competition Coupé, a także w nowych BMW M8 Cabrio i BMW M8 Competition Cabrio . Nowości wprowadzone w wyczynowych modelach z segmentu luksusowego przyczyniają się do jeszcze intensywniejszego doświadczania unikalnego połączenia niespotykanego komfortu na długich dystansach z zachwycającą dynamiką na torze wyścigowym.

Zaprojektowany specjalnie do pojazdów BMW M

System obsługi tradycyjnie już umożliwia wszechstronną, indywidualna konfigurację układów napędowego i jezdnego. Kierowca może niezależnie od siebie aktywować różne ustawienia silnika, układu jezdnego oraz układu kierowniczego. W modelach wyposażonych w system napędu na cztery koła M xDrive można dodatkowo wpływać na rozdział momentu napędowego między koła przednie a tylne.