Sześćdziesiąt lat inspiracji
25 Luty 2019

Sześćdziesiąt lat inspiracji

MINI celebruje swoją okrągłą rocznicę kolekcją MINI 60 Years Lifestyle

Tradycja połączona z duchem czasu

Zainspirowana wyścigową przeszłością MINI kolekcja MINI 60 Years Lifestyle oferuje zupełnie nową linię odzieży dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Stylizowane klasyczne Mini na koszulkach MINI Car Print oraz motyw wieńca laurowego na koszulce MINI Vintage Logo (oferowanej również dla dzieci) to autentyczne symbole frajdy z jazdy – czy to na drodze, czy na torze wyścigowym.

Akcesoria – modne i pożądane

Dzbanek MINI Colour Block Ice Tea oraz kubki MINI Colour Block Ice Tea zapewniają latem chłodne orzeźwienie. Dzbanek i kubki dostępne są w trzech kolorach: czarnym, koralowym i zielonym. Zestaw MINI Beach Tennis z piłeczkami w żywym kolorze koralowym zapewnia plażowiczom w każdym wieku zabawę na słońcu.

60 lat w drodze – bagaż

Worek marynarski sam w sobie stanowi absolutną klasykę, a jeszcze bardziej w formie worka MINI Striped Duffle. Kontrastowy wzór, który pojawia się również na torbie MINI Striped Shopper i modnej „nerce” MINI Striped Belt Bag, podkreśla jej elegancję w stylu retro. Walizki na kółkach i inne akcesoria doskonale dopełniają nową kolekcję bagażu.