Tacoma pokonała Chucka Norrisa
25 Sierpień 2018

Tacoma pokonała Chucka Norrisa

Toyota opublikowała nową reklamę Tacomy, w której zagrał Chuck Norris

Supermoc strażnika Teksasu pod maską Toyoty

Toyota Tacoma jest znana ze swojej odporności i możliwości terenowych, ale czy potrafi policzyć dwa razy do nieskończoności? Teraz już tak. Odkąd słynny strażnik Teksasu złożył swój autograf na jej błotniku, Tacoma także umie szybciej stać niż ty biegniesz i kozłować piłką lekarską na plaży.

Na krótkim spocie Toyota Tacoma nie ustaje w ratowaniu ludzi z opałów. Przemierza pustynię, by wyciągnąć strażnika z ruchomych piasków, ratuje robotnika budowlanego, który spada z rusztowania prosto na pakę pick-upa, a nawet wdrapuje się na drzewo po uwięzioną na nim piłkę footbolową. Kiedy nie zajmuje się pomocą innym, Tacoma cieszy się życiem, serfując na falach oceanu, tańcząc na dyskotece czy wygrywając zawody szachowe.

Toyota gwiazdą filmów akcji

Chuck Norris może i potrafi obliczyć prędkość samochodu na podstawie koloru nadwozia, ale tego się nie spodziewał – że na planie filmów akcji zostanie zastąpiony przez pick-upa Toyoty. Pod koniec spotu warto zwrócić uwagę na ścianę za biurkiem sędziwej agentki aktora – Tacoma widnieje tam na plakacie w stylu reklam superprodukcji z lat 80.