Toyota C-HR w nowej wersji Selection
21 Kwiecień 2018

Toyota C-HR w nowej wersji Selection

Pierwszy crossover w gamie Toyoty, który wprowadził do tego segmentu napęd hybrydowy

Toyota C-HR Selection

Samochód wyróżnia się dwukolorowym nadwoziem w czterech odmianach, które łączą czarny lakier Black Star na dachu, słupkach i obudowach lusterek z białym lakierem Pearl White, lakierem Metal Stream w kolorze platyny, niebieskim Nebula Blue lub czerwonym Tokyo Red. Toyota C-HR Selection otrzymała także unikalne skórzane fotele w kolorze Dark Rose lub Light Beige, światła w technologii LED, sekwencyjne światła kierunkowskazów i znaczek Selection na słupku C.

Standardowe wyposażenie wnętrza Toyoty C-HR Selection

Na standardowe wyposażenie wnętrza Toyoty C-HR Selection składają się m.in. automatyczna klimatyzacja dwustrefowa, platynowa listwa dekoracyjna na desce rozdzielczej i drzwiach oraz podświetlenie wnętrza klasy premium. Przednie fotele i pokryta skórą kierownica wielofunkcyjna są podgrzewane, a fotel kierowcy ma regulację odcinka lędźwiowego. System multimedialny Toyota Touch 2 ma 6 głośników, USB i bluetooth.

Napęd Toyoty C-HR Selection

C-HR Selection jest wyposażona w napęd hybrydowy o mocy 122 KM z silnikiem benzynowym 1,8 l. Auto rozpędza się do 100 km/h w 11 s. Spalinowo-elektryczny napęd hybrydowy może zużywać średnio 3,6 l/100 km benzyny (wg NEDC) i emituje średnio nawet 82 g/km CO2.