Toyota Corolla TREK
11 Marzec 2019

Toyota Corolla TREK

Samochód o podwyższonym zawieszeniu powstał z myślą o osobach, które cenią aktywny styl życia i spędzanie czasu w plenerze

Wersja Trek

Odmiana będzie dostępna z napędami hybrydowymi 1.8 oraz 2.0. Auto ma o 20 mm wyższe zawieszenie, osłony podwozia z przodu i z tyłu i 17-calowe felgi aluminiowe. Pakiet obejmuje także przyciemniane tylne szyby, światła przeciwmgielne i przednie światła LED. We wnętrzu wersja TREK otrzymuje 7-calowy ekran dotykowy systemu multimedialnego, dedykowane dwukolorowe obicia foteli oraz drewniane elementy dekoracyjne.

Współpraca między Toyotą a firmą Trek Bicycle

Obie marki łączy zaangażowanie w ochronę środowiska oraz wprowadzanie na rynek alternatywnych rozwiązań transportowych. Istniejący od 1976 roku Trek Bicycle to jeden z najpopularniejszych producentów rowerów na świecie, który co roku sprzedaje około 1,5 miliona egzemplarzy.

Samochód techniczny

Toyota i Trek Bicycle podpisały umowę, na mocy której Corolla TREK będzie oficjalnym samochodem technicznym męskich i żeńskich grup kolarskich Trek-Segafredo World Tour w czasie wyścigów kolarskich w Europie. Corolla TREK będzie dostępna w salonach Toyoty na początku 2020 roku.