Toyota Hilux Invincible 50 Chrome Edition
21 Styczeń 2018

Toyota Hilux Invincible 50 Chrome Edition

Nowy model został opracowany z okazji 50. rocznicy legendarnego pick-upa

Produkowana w 6 krajach

Toyota Hilux jest dostępna w 180 krajach świata. Model znany ze swojej jakości, trwałości i niezawodności, wielokrotnie udowodnił, że jest nie do zdarcia, sprawdzając się w wyprawach po Antarktydzie, na Biegun Północny i wulkany Islandii, a także zajmując miejsca na podium w Rajdzie Dakar.

Nowy Hilux Invincible 50 Chrome Edition

Jubileuszowa wersja jest tak samo niezawodna i niezniszczalna jak wszystkie Hiluxy do tej pory, dodając do tego szeroki wybór niestandardowych akcesoriów. Dzięki nim samochód wyróżnia się na tle seryjnych pick-upów, a przy tym jest dostosowany zarówno do użytku profesjonalnego, jak i rekreacyjnego.

Jednostka napędowa jubileuszowej wersji

Hilux Invincible 50 Chrome Edition jest napędzany 16-zaworowym, 4-cylindrowym silnikiem 2,4 l D-4D z systemem Start Stop, wyposażonym w turbosprężarkę o zmiennej geometrii łopatek (VTG). Jednostka generuje moc 150 KM i maksymalny moment obrotowy na poziomie 400 Nm w przedziale 1 600–2 000 obr./min. Silnik ten należy do najbardziej ekonomicznych w swojej klasie i spełnia normę emisji Euro 6. Średnie zużycie paliwa wynosi 6,8 l/100 km.