Toyota Hilux Selection 50
29 Wrzesień 2018

Toyota Hilux Selection 50

Limitowana edycja na 50-lecie słynnego pick-upa

Ikona segmentu pick-upów

Legendarna trwałość, dzielność terenowa i odporność na ekstremalne warunki uczyniły z niej najbardziej rozpoznawalnego pick-upa na świecie. Od 50 lat model jest niezawodnym narzędziem do ciężkiej pracy i dalekich wypraw, zaś obecna, 8. generacja wniosła do modelu luksusowe wyposażenie i wysoki komfort jazdy. Z okazji 50-lecia Hiluxa, Toyota wprowadza na polski rynek specjalną, limitowaną edycję Hilux Selection 50.

Terenowy pick-up w limitowanej edycji

Hilux Selection 50 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych – biała perła (Pure) i pomarańczowy metalik (Lava). Na masce, dachu, przednim zderzaku i tylnej klapie znalazły się specjalne oklejenia Selection 50. Samochód otrzymał także czarną zabudowę przestrzeni ładunkowej, znaczek „Selection” umieszczony w tylnej części nadwozia, aluminiową osłonę silnika z logo „Selection” oraz czarne, aluminiowe obręcze kół 18”.

Luksusowe wnętrze

Kabina pasażerska Hiluxa Selection 50 jest utrzymana w ciemnej tonacji. Fotele są pokryte skórzaną, perforowaną tapicerką w kolorze Selection Black. Czarna jest także podsufitka, a na desce rozdzielczej i bokach pojawiły się detale w kolorze Piano Black. O wyjątkowości serii świadczy umieszczona we wnętrzu tabliczka znamionowana z numerem egzemplarza z limitowanej edycji.