Toyota partnerem Szlachetnej Paczki
03 Luty 2018

Toyota partnerem Szlachetnej Paczki

W tym roku Toyota po raz pierwszy została partnerem logistycznym Szlachetnej Paczki

Ubiegłoroczna edycja Szlachetnej Paczki

Zeszłoroczne wydarzenie zostało podsumowane podczas gali w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie, w której wzięło udział ponad tysiąc osób. Uroczystość poprowadzili Ewa Drzyzga, Krzysztof Ibisz i Tomasz Kammel, a uświetniły ją występy takich artystów jak zespół Enej, Katarzyna Łaska, raper Arkadio, Kabaret 4 Fala czy Tetiana Galitsyna.

Pomocne samochody Toyoty

W tym roku dzięki zaangażowaniu ponad 720 000 darczyńców i ponad 12 000 wolontariuszy udało się zebrać paczki o łącznej wartości 54 milionów zł. Toyota Motor Poland we współpracy z salonem Toyota Romanowski Kraków udostępniła organizatorom kilka samochodów, w tym nowy model Toyoty PROACE, które posłużyły do dostarczenia darów ponad 20 000 potrzebującym rodzinom.

Robert Mularczyk, dyrektor PR Toyota Motor Poland:

Tego typu działania mamy zapisane w naszym firmowym DNA. To jest też w naszej filozofii szacunku dla innych. Stąd kiedy mieliśmy w tym roku okazję dołączyć do Szlachetnej Paczki, zrobiliśmy to bez chwili zastanowienia. Naszą technologią, naszymi samochodami, wsparciem logistyki pomagamy w tej wspaniałej i wartej uwagi akcji. Szlachetna paczka niesie dobro, pomoc, uszczęśliwia, ale też aktywizuje tych, którym do tej pory się nie poszczęściło. Nam jako Toyocie zależy, żeby poza produkowaniem i sprzedawaniem bardzo dobrych samochodów, móc także wnieść coś od siebie do tej społeczności”.