Trzy miliony Fiatów z rodziny 500
24 Czerwiec 2019

Trzy miliony Fiatów z rodziny 500

Najnowszy rekord niezwykłej oferty obejmującej 500, 500L i 500X, która stale rośnie i ewoluuje

Fiat 500C Star

Trzymilionowy samochód z rodziny 500 sprzedany w Europie to nowy i ekskluzywny Fiat 500C Star. To kolejny rekord gamy cieszącej się nieustającym powodzeniem, która zdobyła liczne grono miłośników, dzięki kultowej 500, miejskiemu samochodowi dla Klientów poszukujących stylu i mobilności, wszechstronnej 500L, idealnej dla młodych rodzin oraz 500X, włoskiemu crossoverowi, za kierownicą którego można rzucić się w wir codziennej wielkomiejskiej jazdy.

Biały kabriolet

Rekordowa 500 to kabriolet w białym kolorze Stella White ozdobiony różowymi akcentami, idealnie pasującymi do ekskluzywnego nowego wnętrza w kolorze czarnym i biało-piaskowym oraz eleganckiego wykończenia Matelassé z detalami ze skóry ekologicznej i wyszytym logo 500 w kolorze bordowym.

Włoski styl

Jednym z sekretów światowego sukcesu rodziny 500 jest możliwość zdobywania najbardziej zróżnicowanych obszarów, tworząc rodziny samochodów różniących się pod względem przeznaczenia, formy i charakteru, ale mający ten sam, niepowtarzalny styl Fiata 500. Symbol włoskiego przemysłu motoryzacyjnego uważany na całym świecie za wyraz eleganckiego stylu, ciągłej innowacji i najwyższej jakości.