Volvo Car Mobility stworzyło markę M
08 Lipiec 2018

Volvo Car Mobility stworzyło markę M

Volvo Cars wprowadza nową markę usług mobilnych nazwaną po prostu „M”

Zakres działalności M

M będzie odpowiedzialne za rozwój i wdrażanie nowych technologii z zakresu mobility – m.in. zdalny dostęp do pojazdów i inne usługi związane z autami, do których dostęp ułatwi intuicyjna aplikacja. M będzie też zbierał dane dotyczące potrzeb i preferencji klientów, tak aby jak najbardziej spersonalizować wachlarz usług. Usługa będzie dostępna w Szwecji i USA wiosną 2019 roku.

Håkan Samuelsson, prezes Volvo Cars:

"Volvo Cars staje się czymś więcej niż tylko producentem samochodów. Wiemy, że klienci zmieniają swoją mentalność i podejście do posiadania samochodu. M to nasza odpowiedź na ich potrzeby. Dążymy do tego aby być bezpośrednim dostawcą takich usług. Nasze hasło to Freedom to Move".

Zespół M to doświadczeni eksperci i inżynierowie

Pracownicy bazują na dwudziestoletnim doświadczeniu wyniesionym z firmy Sunfleet – pionierskiej inicjatywy Volvo Car Group w carsharingu. Sunfleet jest liderem takich usług w Szwecji. Rocznie obsługuje 500 000 klientów i dysponuje flotą 1700 samochodów. Firma będzie w pełni zintegrowana z M w 2019 roku, wszyscy klienci Sunfleet będą mogli korzystać z usług M.