WebastoXperience
02 Maj 2019

WebastoXperience

Test samochodu na każdą wyprawę

Komfort w samochodzie

Najlepsze warunki i najwyższy komfort mamy i odczuwamy, przebywając w stałej temperaturze 21 st. C. Te idealne warunki z łatwością możemy zapewnić sobie w domu. A co jeśli trzeba je stworzyć w zaparkowanym na zewnątrz w jesienny lub zimowy poranek samochodzie? Z pomocą przychodzą specjalistyczne urządzenia firmy Webasto, które przetestowali na własnej skórze influencerzy, zaangażowani w wyprawę webastoXperience.

Projekt #webastoXperienceCar

By przetestować i przekonać się jak ich urządzenia sprawdzają się w rzeczywistych warunkach, powstał projekt #webastoXperienceCar. Bazujący na podwoziu Volkswagena Transportera projekt prostego samochodu kempingowego, wyposażonego we wszystkie dostępne technologie Webasto, jak ogrzewacze postojowe ThermoTop, sterowane za pomocą czasowego wyłącznika MultiControl, pilota zdalnego sterowania, lub mobilnej aplikacji. Całości dopełniła 31-litrowa lodówka TravelBox Isotherm oraz praktyczna i na dobrą sprawę niezniszczalna torba, wykonana z superwytrzymałego, impregnowanego materiału.

Termiczny komfort podczas podróży

Do współpracy zaproszono grupę influencerów, pasjonujących się podróżami i uprawianiem sportów, pasjonujących się kolarstwem górskim, wspinaczką, paraglidingiem i narciarstwem. Z ich udziałem zorganizowano kilka wypraw, wiodących przez mroźne fiordy Norwegii i zimną Szwecję, a także Alpy na terenie Słowenii, Chorwacji i Włoch. Za każdym razem, ciepłą i bezpieczną bazą, zaparkowaną i czekającą w dolinie na żądnych przygód śmiałków był specjalnie wyposażony samochód, #webastoXperienceCar.