Wrangler Rubicon 1941 designed by Mopar
04 Maj 2019

Wrangler Rubicon 1941 designed by Mopar

Wrangler Rubicon 1941 wzmocniony przez specjalne części z gamy Jeep Performance Parts

Oryginalne akcesoria Jeep

Tak jak wszystkie akcesoria oferowane przez Mopar, oryginalne akcesoria Jeep gwarantują najlepsze osiągi pod względem funkcjonalności, bezpieczeństwa, stylu i możliwości terenowych, ponieważ są tworzone przez ten sam zespół inżynierów, który zaprojektował samochód. Konkretnym przykładem jest nowy Wrangler Rubicon 1941, wyposażony w części Jeep Performance Parts, podkreślające legendarne zdolności terenowe Jeepa Wranglera.

Specjalne wyposażenie

Do elementów specjalnego wyposażenia należą: 2-calowy lift zawieszenia, „snorkel", czarne listwy progowe, czarna pokrywa wlewu paliwa, maty podłogowe all-weather. Konfigurację „hard" uzupełnia nadwozie „1941" przywołujące symboliczną datę dla marki Jeep, rok produkcji pierwszego modelu Willys, umieszczoną również na innych elementach samochodu takich jak obręcze kół, gałka dźwigni zmiany biegów i stolik mocowany na wewnętrznej stronie klapy bagażnika. Ponadto, samochód jest wyposażony w akcesoria Jeep Authentic, oferowane przez markę Mopar.

Wrangler Sahara w „miejskim" wydaniu

Mopar nie oznacza tylko „off-road", ale jest w stanie spersonalizować również wersje Urban, jak na przykład Jeep Wrangler Sahara w wersji wyposażenia urban, z chromowanym wykończeniem korka wlewu paliwa oraz chromowanymi listwami progów, wyróżniającymi się na tle niebieskiego nadwozia Ocean Blue.