Wranglerem „Na wielką podróż we dwoje”
29 Marzec 2019

Wranglerem „Na wielką podróż we dwoje”

Jeep Wrangler samochodem „Na wielką podróż we dwoje” według Wirtualnej Polski.

Wygrana w Wirtualnej Polsce

Wygrana to już kolejny tytuł dla nowej generacji amerykańskiego SUV-a. Tylko w 2019 roku Wrangler zdobył już tytuły: „4x4 of the Year", przyznany przez angielski „4x4 Magazine", „Samochodu Legendy" w plebiscycie „The Best of Moto 2018" portalu moto.pl i „Premiery Motoryzacyjnej" w głosowaniu „Auto Lider 2018" zorganizowanym przez redakcje motoryzacyjne wydawnictwa Bauer.

Serwisy motoryzacyjne Wirtualnej Polski

WP Moto i WP Autokult, to największe w kraju internetowe media motoryzacyjne, które co miesiąc przyciągają 4 miliony użytkowników. Wirtualna Polska przygotowuje miesięcznie około 350 materiałów redakcyjnych w dziale Motoryzacja Są to zarówno aktualności i poradniki dla kierowców, jak i ekskluzywne teksty dla prawdziwych pasjonatów, opracowane przez najlepszych dziennikarzy motoryzacyjnych w kraju.

Szukając idealnego samochodu na wielką podróż we dwoje

Redakcja skupiła się na emocjach, które pozwalają zamienić tę podróż w wyjątkowe wspomnienie. Jednocześnie brała też pod uwagę funkcje praktyczne i możliwości, jakie zapewniają poszczególne samochody. Kategoria była niezwykle szeroka, od francuskiego, sportowego coupé, przez japoński kompakt i brytyjski hatchback, aż po legendarny, amerykański SUV. Redakcja doceniła wszechstronność nowej generacji kultowego Wranglera, mistrza jazdy terenowej i unikalnego samochodu do codziennej użytkowania w mieście w jednym.