X-Trail w rajdzie Morocco Desert Challenge
17 Maj 2019

X-Trail w rajdzie Morocco Desert Challenge

Wytrzymałość i niezawodność Nissana X-Trail potwierdzona w ekstremalnym rajdzie Morocco Desert Challenge

Najpopularniejszy model Nissana

Nissan X-Trail jest świetnym wyborem dla osób, które cenią sobie wygodę, jaką oferuje duży SUV. To doskonały samochód dla rodziny, idealny na dalekie podróże i przeżycie wyjątkowej przygody. Ten najpopularniejszy na świecie model Nissana udowadnia, że dobrze radzi sobie także w niecodziennych, a zarazem ekstremalnych warunkach. X‑Trail wraz z załogą Overlimit TeamGrzegorzem i Patrycją Brochockimi – wziął udział w rajdzie Morocco Desert Challenge i zajął 3. miejsce w klasie T2 diesel.

Wytrzymałość i niezawodność

X-Trail wyróżnia się dojrzałą stylistyką nadwozia, wysoką jakością materiałów wykończeniowych i szeregiem rozwiązań poprawiających funkcjonalność oraz zwiększających bezpieczeństwo jazdy. Model z inteligentnym napędem 4x4 zapewnia dużą sprawność terenową, a tym samym jest znakomitą propozycją dla kierowców oczekujących dobrej przyczepności również na bezdrożach.

Morocco Desert Challenge

Atuty tego największego SUV-a japońskiego producenta w pełni wykorzystała polska firma Overlimit, która przygotowała auto na potrzeby rajdowe. Nissan X-Trail w wersji Overlimit posiada niezbędne wyposażenie bezpieczeństwa tj. klatkę, sportowe fotele, rajdowe pasy, a także specjalne, dedykowane zawieszenie firmy Reiger.