Najnowszy system multimedialny Volvo
14 Maj 2018

Najnowszy system multimedialny Volvo

W swoim systemie multimedialnym kolejnej generacji Volvo Cars zintegruje funkcje Google Assistant, Google Play Store oraz Google Maps

Partnerstwo Volvo Cars z Google

Aplikacje i usługi opracowane przez Google i Volvo zintegrowane w aucie, a kolejne tysiące dodatkowych apek są dostępne przez Google Play Store – w wersjach zoptymalizowanych i zaadaptowanych dla bazujących na systemie operacyjnym Android systemów multimedialnych w samochodach.

Kolejna generacja systemu Sensus

System będzie pracować w oparciu o system operacyjny Android, nowe apki i aktualizacje oprogramowania będą dostępne w czasie rzeczywistym i można je będzie automatycznie stosować. Dzięki temu przyszłe modele Volvo będą mogły reagować na potrzeby klientów i oferować kierowcom aktualne informacje oraz usługi predykcyjne.

Henrik Green, senior vice president of research and development w Volvo CarsŁ

"Wprowadzenie usług Google na pokład samochodów Volvo przyspieszy procesy innowacyjne w sferze connectivity oraz nada nowy impet naszemu rozwijaniu aplikacji oraz usług connected. Wkrótce kierowcy Volvo będą mieć bezpośredni dostęp do tysięcy aplikacji in-car, które ułatwiają codzienne życie, a doznania sfery connected przeżywane w samochodzie czynią rozrywką".